Kangur Matematyczny

Jak co roku, uczniowie naszej szkoły brali udział w międzynarodowym konkursie Kangur Matematyczny. Planowo miał się odbyć w marcu, jednak ze względu na panującą sytuację został przeniesiony na czerwiec. Zmieniona też została jego formuła – dzieci pisały test online. Dwunastu uczniów naszej szkoły zmagało się z trudnymi zagadkami matematycznymi, które wymagały od nich nie tylko umiejętności matematycznych ale przede wszystkim logicznego myślenia.
Wyniki konkursu są bardzo zadowalające. Uczennica klasy V – Martyna Goczoł – zdobyła wyróżnienie w tym prestiżowym konkursie, a niektórym uczniom zabrakło naprawdę niewiele do tego tytułu.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy tak dobrych wyników i zachęcamy do ponownego udziału w konkursie za rok.