Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

W dniu 19 czerwca uczniowie naszej szkoły odebrali upragnione świadectwa i rozpoczęli wymarzone wakacje. Ten dzień rozpoczął się od uroczystej mszy świętej , po której nastąpiła gala zakończenia roku szkolnego. Rodzice, dyrektor, nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie zebrali się  w sali gimnastycznej szkoły, by uczcić ten długo oczekiwany moment. Piękna dekoracja, biało- czarne,  galowe   stroje uczniów i mnóstwo kwiatów uczyniły tę chwilę naprawdę wyjątkową. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe, inni - nagrody w konkursach, wybitni- stypendia, rodzice gratulacje i podziękowania a ósmoklasiści - dyplomy absolwentów. 

Koleżanki i koledzy z kl.7 pożegnali ósmoklasistów , Ci zaś podziękowali za osiem lat nauki wszystkim tym, którzy towarzyszyli im  w tej nie zawsze łatwej drodze życiowej. Na twarzach nauczycieli, rodziców i wielu uczniów pojawiły się łzy wzruszenia, które płynąc po policzkach uświadomiły wszystkim , że coś się kończy , a coś zaczyna... Drodzy Absolwenci - będzie nam Was brakowało!!!Ten dzień stał się również okazją do pożegnania odchodzącej z naszej szkoły nauczycielki - Pani Agnieszki Kąckiej. Dyrektor, uczniowie młodsi i starsi podziękowali Pani za te wspólne lata, dając tym samym świadectwo wielkiej sympatii. Było to naprawdę wzruszające! Piękne kwiaty i pamiątki wręczone Pani Agnieszce mają na zawsze przypominać jej o wdzięczności dzieciaków z Grodziska.

Kochane Dzieci, Drodzy Absolwenci - grono pedagogiczne życzy Wam pięknych, słonecznych i beztroskich wakacji. Łapcie wiatr w żagle i ruszajcie po nowe przygody.  ....Wam Absolwenci , niech gwiazdy widoczne na dekoracji, ścielą drogę prosto do sukcesu... Do zobaczenia we wrześniu !!!

Zdjęcia: