Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Harmonogram  zakończenia roku szkolnego 2019/2020

26 czerwca 2020 roku przypada zakończenie roku szkolnego.

W tym dniu uczniowie poszczególnych klas przychodzą na określoną godzinę w celu odbioru i pokwitowania świadectwa oraz zaliczki za wycieczkę szkolną .

Każdy przynosi ze sobą maseczkę  i długopis, rękawiczki nie są obowiązkowe. Uczniowie zobowiązani są do zachowania bezpiecznej odległości między sobą. Zarówno przed wejściem do szkoły jaki i po wyjściu należy obowiązkowo zdezynfekować dłonie.

Drodzy Rodzice, grupowy odbiór świadectw jest nieobowiązkowy, dlatego dzieci mogą również indywidualnie odebrać świadectwo w sekretariacie szkoły.

Drodzy Państwo, dzieci wchodzą na teren szkoły bez rodziców/opiekunów.

Godziny odbioru świadectwa:

kl.I  godz. 9.00

kl.VII  godz. 9.30

kl.II  i  III godz. 9.50

kl.V  godz. 10.30

kl. VI  godz. 10.45

kl.VIII  godz. 11.00

UWAGA! Ci Rodzice , którzy wypożyczyli sprzęt szkolny do nauki zdalnej, proszeni są o jego zwrot do 26 czerwca 2020 r. do godz. 13.00.

mgr Anna Kuc-Janczak