PLAN LEKCJI

PONIEDZIAŁEK

Lp.

Godz.

I

II

IV

V

VI

VII

VIII

1.

8.00 – 8.45

 

 

Wychowanie do życia w rodzinie

Wychowanie do życia w rodzinie

Matematyka

Niemiecki

WOS

2.

8.55 – 9.40

Edukacja wczesnoszkolna

Wyrównawcze

Religia

Niemiecki

Historia

Matematyka

3.

9.45 – 10.30

Niemiecki

Edukacja wczesnoszkolna

W-f

Matematyka

Angielski

Religia

Niemiecki

4.

10.45 – 11.30

Edukacja wczesnoszkolna

Edukacja wczesnoszkolna

Niemiecki

Język Polski

Religia

Lekcja wychowawcza

Geografia

5.

11.35 – 12.20

Edukacja wczesnoszkolna

Edukacja wczesnoszkolna

Angielski

W-f

Język Polski

Matematyka

Religia

6.

12.30 – 13.15

Religia

Matematyka

Angielski

W-f

Biologia

Język Polski

7.

13.20 – 14.05

Edukacja wczesnoszkolna

 

W-f chłopcy 4 - 6

Język Polski

W-f

8.

14.10 – 14.55

 

 

 

Logopedia                        

`

W-f chłopcy 7 - 8

9.

15.00 – 15.45

SKS

Wyrównawcze - Język Polski

WTOREK

Lp.

Godz.

I

II

IV

V

VI

VII

VIII

1.

8.00 – 8.45

 

Niemiecki

Rewalidacja kl. 5/ W-f dziewczyny 4-6

Matematyka

Język Polski

2.

8.55 – 9.40

Edukacja wczesnoszkolna

Edukacja wczesnoszkolna

Lekcja wychowawcza

Matematyka

Historia

Geografia

Język Polski

3.

9.45 – 10.30

Edukacja wczesnoszkolna

Edukacja wczesnoszkolna

Plastyka

Historia

Język Polski

Niemiecki

Matematyka

4.

10.45 – 11.30

Edukacja wczesnoszkolna

Edukacja wczesnoszkolna

Matematyka

W-f

Język Polski

Angielski

Niemiecki

5.

11.35 – 12.20

Niemiecki

Angielski

Niemiecki

Język Polski

Matematyka

Plastyka

W-f

6.

12.30 – 13.15

W-f

W-f

Angielski

Przyroda

Niemiecki

Lekcja wychowawcza

7.

13.20 – 14.05

 

Edukacja wczesnoszkolna

Język Polski

Niemiecki

Lekcja wychowawcza

Historia

Historia

8.

14.10 – 14.55

 

 

Koło angielski

W-f dziewczyny 7-8/ Logopedia/ Zajęcia indywidualne

 

ŚRODA

Lp.

Godz.

I

II

IV

V

VI

VII

VIII

1.

8.00 – 8.45

Niemiecki

 

 

Niemiecki

Zajęcia techniczne

Język Polski

Chemia

2.

8.55 – 9.40

W-f

Matematyka

Technika

Niemiecki

Język Polski

Fizyka

3.

9.45 – 10.30

Edukacja wczesnoszkolna

Angielski

Technika

Matematyka

Język Polski

Fizyka

Niemiecki

4.

10.45 – 11.30

Edukacja wczesnoszkolna

Edukacja wczesnoszkolna

Informatyka

Muzyka

Język Polski

Chemia

Matematyka

5.

11.35 – 12.20

Edukacja wczesnoszkolna

 Edukacja wczesnoszkolna

Niemiecki

Język Polski

Przyroda

Matematyka

Informatyka

6.

12.30 – 13.15

Angielski

Edukacja wczesnoszkolna

Przyroda

Język Polski

Matematyka

Niemiecki

Biologia

7.

13.20 – 14.05

 

 

Język Polski

Własna Historia i Kultura Niemiec

Muzyka

W-f

Angielski

8.

14.10 – 14.55

 

 

 

 

Własna Historia i Kultura Niemiec

W-f chłopcy 7-8

9.

15.00 – 15.45

 

 

 

 

 

 

Rewalidacja

CZWARTEK

Lp.

Godz.

I

II

IV

V

VI

VII

VIII

1.

8.00 – 8.45

 

 

Logopedia 5/ W-f dziewczyny 4-6/ Wyrównawcze

Biologia

Edukacja dla bezpieczeństwa

2.

8.55 – 9.40

 

Edukacja wczesnoszkolna

Historia

Geografia

Niemiecki

Informatyka

Język Polski

3.

9.45 – 10.30

Edukacja wczesnoszkolna

Edukacja wczesnoszkolna

Matematyka

Plastyka

Zajęcia komputerowe

Angielski

Niemiecki

4.

10.45 – 11.30

Edukacja wczesnoszkolna

Edukacja wczesnoszkolna

Przyroda

Informatyka

Matematyka

Niemiecki

Angielski

5.

11.35 – 12.20

Edukacja wczesnoszkolna

Niemiecki

Angielski

Niemiecki

W-f

Język Polski

Matematyka

6.

12.30 – 13.15

Edukacja wczesnoszkolna

Logopedia

Muzyka

Matematyka

Angielski

W-f

Niemiecki

7.

13.20 – 14.05

 

 

Język Polski

Lekcja wychowawcza

Wychowanie do życia w rodzinie

Matematyka

W-f

8.

14.10 – 14.55

Rytmika

Wyrównawcze matematyka

Doradztwo zawodowe/ Wychowanie do życia w rodzinie

Doradztwo zawodowe/ Wychowanie do życia w rodzinie

9.

15.00 – 15.45

 

 

 

 

 

Wyrównawcze matematyka

 

PIĄTEK

Lp.

Godz.

I

II

IV

V

VI

VII

VIII

1.

8.00 – 8.45

Logopedia

 

 

 

 

W-f dziewczyny 7-8/ Rewalidacja 8

2.

8.55 – 9.40

Angielski

Edukacja wczesnoszkolna

W-f chłopcy 4-6

Religia

Język Polski

3.

9.45 – 10.30

Edukacja wczesnoszkolna

Edukacja wczesnoszkolna

Religia

Angielski

Język Polski

Historia

4.

10.45 – 11.30

Religia

Język Polski

Historia

Przyroda

Geografia

WOS

5.

11.35 – 12.20

W-f

Język Polski

Angielski

Religia

Muzyka

Fizyka

6.

12.30 – 13.15

 

Niemiecki

Angielski

Język Polski

Plastyka

Fizyka

Religia

7.

13.20 – 14.05

 

 

 

Biologia

Język Polski

Angielski

Chemia

8.

14.10 – 14.55

 

 

 

 

 

Chemia

Logopedia

9.

15.00 – 15.45