Klasy VI i VII miały okazję uczestniczyć wyjeździe do Studenckiego Centrum Kultury w Opolu, gdzie miała miejsce anglojęzyczna adaptacja powiastki filozoficznej „Mały Książę”. Aktorzy wspaniale oddali atmosferę książki, przenosząc nas w świat magicznych przygód Małego Księcia. Dzięki temu wyjazdowi nasi uczniowie mieli okazję rozwinąć swoje umiejętności językowe, ale także poszerzyli swoją wiedzę o lekturę, którą będą mogli wykorzystać na lekcji języka polskiego.

Tydzień Bezpieczeństwa
Bezpieczne wakacje – uczniowie NSP w Grodzisku przypominają zasady bezpieczeństwa 16 czerwca 2026 r. uczniowie klas 2 i 3 Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Grodzisku wzięli





