Wyjazd do teatru

Pod koniec października, wszyscy uczniowie naszej szkoły wyjechali na spektakl "Pan Kleks. Powrót" do Teatru Miejskiego w Gliwicach. Przedstawienie okazało się prawdziwą ucztą dla wyobraźni. Barwna scenografia, pełna tajemnic i magii,…

Czytaj dalejWyjazd do teatru

Tydzień Przeciwdziałania Przemocy Rówieśniczej w naszej szkole

Nasza szkoła włączyła się w akcję Tygodnia Przeciwdziałania Przemocy Rówieśniczej, w ramach której 2 października obchodziliśmy również Międzynarodowy Dzień Bez Przemocy. Był to szczególny czas poświęcony rozmowom o szacunku, empatii i budowaniu dobrych relacji między uczniami.

(więcej…)

Czytaj dalejTydzień Przeciwdziałania Przemocy Rówieśniczej w naszej szkole