1 października obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Z tej okazji uczniowie klas 4-8 zamiast zwykłych lekcji matematyki rozwiązywali łamigłówki, grali w gry planszowe, układali wieże z kubeczków, a niektórzy poszukiwali szyfru potrzebnego do otwarcia magicznego matematycznego pudełka. Wszystkie te gry i zabawy miały oczywiście związek z tabliczką mnożenia
Poniżej relacja zdjęciowa z tego dnia.

Tydzień Bezpieczeństwa
Bezpieczne wakacje – uczniowie NSP w Grodzisku przypominają zasady bezpieczeństwa 16 czerwca 2026 r. uczniowie klas 2 i 3 Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Grodzisku wzięli






















