W dniach 27 – 29.04 uczniowie od 4 do 8 klasy naszej szkoły przebywali na wycieczce w Warszawie. Program wyjazdu był bardzo bogaty. Pierwszego dnia odwiedziliśmy Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Wojska Polskiego. Wjechaliśmy na taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki. Dzień zwieńczyliśmy wizytą na Stadionie Narodowym. Kolejny dzień spędziliśmy na Starym Mieście. Zwiedziliśmy Zamek Królewski, przechadzaliśmy się Krakowskim Przedmieściem oraz odwiedziliśmy groby na Cmentarzu Powązkowskim. Ostatni dzień rozpoczęliśmy od spaceru po Łazienkach Królewskich, a skończyliśmy wizytą w Centrum Nauki Kopernik, gdzie połączyliśmy zabawę z nauką. Wyjazd odbył się dzięki dofinansowaniu z rządowego projektu #PoznajPolskę. Poniżej fotorelacja z tej wycieczki 😊

Liderki i liderzy cyfrowej edukacji szkolnej
Niezmiernie miło jest nam poinformować, że dwie nauczycielki naszej szkoły zakończyły szkolenie Liderki i liderzy cyfrowej edukacji szkolnej (LILCES), zdobywając grant na wyposażenie naszej placówki.
































