Aktualności

Wycieczka do Warszawy

Wycieczka do Warszawy

W dniach 27 – 29.04 uczniowie od 4 do 8 klasy naszej szkoły przebywali na wycieczce w Warszawie. Program wyjazdu był bardzo bogaty. Pierwszego dnia odwiedziliśmy Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Wojska Polskiego. Wjechaliśmy na taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki. Dzień zwieńczyliśmy wizytą na Stadionie Narodowym. Kolejny dzień spędziliśmy na Starym Mieście. Zwiedziliśmy Zamek Królewski, przechadzaliśmy się Krakowskim Przedmieściem oraz odwiedziliśmy groby na Cmentarzu Powązkowskim. Ostatni dzień rozpoczęliśmy od spaceru po Łazienkach Królewskich, a skończyliśmy wizytą w Centrum Nauki Kopernik, gdzie połączyliśmy zabawę z nauką. Wyjazd odbył się dzięki dofinansowaniu z rządowego projektu #PoznajPolskę.  Poniżej fotorelacja z tej wycieczki 😊

Święto Pieczonego Ziemniaka

Pieczenie ziemniaków ma w naszym kraju długą tradycję. Związane było z wykopkami, które rozpoczynano w dzień św. Tekli (23 września). Wieczorami rozpalano na polach ogniska,

Czytaj dalej

Witaj Szkoło!

4 września znów rozbrzmiał dzwonek zwieńczający rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024. Uczniowie klasy drugiej przywitali pierwszoklasistów, którzy rozpoczęli swoją edukacyjną przygodę w naszej szkole. Ogromne

Czytaj dalej

Żegnaj Szkoło! Wakacje!!!

Zakończenie roku szkolnego to czas niezwykły dla uczniów. Jak co roku, po uroczystej mszy świętej, odbyła się gala, podczas której nastąpiło wręczenie świadectw i wyróżnień.

Czytaj dalej

Witaj Wiosno!

21 marca uczniowie z Niepublicznej Szkoły Podstawowej z radością pożegnali zimę, by móc cieszyć się upragnioną wiosną. Ze śpiewem na ustach przemaszerowali w barwnym korowodzie

Czytaj dalej