Aktualności

Wycieczka do Warszawy

Wycieczka do Warszawy

W dniach 27 – 29.04 uczniowie od 4 do 8 klasy naszej szkoły przebywali na wycieczce w Warszawie. Program wyjazdu był bardzo bogaty. Pierwszego dnia odwiedziliśmy Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Wojska Polskiego. Wjechaliśmy na taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki. Dzień zwieńczyliśmy wizytą na Stadionie Narodowym. Kolejny dzień spędziliśmy na Starym Mieście. Zwiedziliśmy Zamek Królewski, przechadzaliśmy się Krakowskim Przedmieściem oraz odwiedziliśmy groby na Cmentarzu Powązkowskim. Ostatni dzień rozpoczęliśmy od spaceru po Łazienkach Królewskich, a skończyliśmy wizytą w Centrum Nauki Kopernik, gdzie połączyliśmy zabawę z nauką. Wyjazd odbył się dzięki dofinansowaniu z rządowego projektu #PoznajPolskę.  Poniżej fotorelacja z tej wycieczki 😊

Śniadanie daje moc!

Jak co roku, 8 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Zdrowego Śniadania. Uczniowie każdej klasy, własnoręcznie przygotowali sobie zdrowe posiłki pełne witamin.

Czytaj dalej