Aktualności

Wycieczka do Warszawy

Wycieczka do Warszawy

W dniach 27 – 29.04 uczniowie od 4 do 8 klasy naszej szkoły przebywali na wycieczce w Warszawie. Program wyjazdu był bardzo bogaty. Pierwszego dnia odwiedziliśmy Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Wojska Polskiego. Wjechaliśmy na taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki. Dzień zwieńczyliśmy wizytą na Stadionie Narodowym. Kolejny dzień spędziliśmy na Starym Mieście. Zwiedziliśmy Zamek Królewski, przechadzaliśmy się Krakowskim Przedmieściem oraz odwiedziliśmy groby na Cmentarzu Powązkowskim. Ostatni dzień rozpoczęliśmy od spaceru po Łazienkach Królewskich, a skończyliśmy wizytą w Centrum Nauki Kopernik, gdzie połączyliśmy zabawę z nauką. Wyjazd odbył się dzięki dofinansowaniu z rządowego projektu #PoznajPolskę.  Poniżej fotorelacja z tej wycieczki 😊

Wycieczka do Warszawy

W dniach 27 – 29.04 uczniowie od 4 do 8 klasy naszej szkoły przebywali na wycieczce w Warszawie. Program wyjazdu był bardzo bogaty. Pierwszego dnia

Czytaj dalej

Geofity wiosenne

Marzec i kwiecień to czas przebudzenia się przyrody po zimowym śnie. Runo leśne pokrywa zielony dywan roślin z kolorowymi kwiatami. Zjawisko to nosi nazwę aspektu

Czytaj dalej

Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca to dzień, który obfitował w wiele atrakcji. W końcu to pierwszy dzień wiosny. Po zakończonym konkursie „Mam Talent” wyruszyliśmy barwnym, wiosennym korowodem z

Czytaj dalej