Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Dziś, 1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023. Zgodnie z tradycją najpierw udaliśmy się do kościoła na mszę św a następnie na salę gimnastyczną. Pani Dyrektor przywitała wszystkich zgromadzonych, następnie klasa druga powitała w szkolnych progach swoich kolegów z klasy  pierwszej. Później wszyscy pierwszoklasiści otrzymali z rąk wychowawczyni Pani Joanny Markieton – Kozioł rogi obfitości. Życzymy wszystkim uczniom sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności. Oby osiąganie celów dawało Wam wiele radości, było inspirujące, a także przynosiło jak najlepsze wyniki.