Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to nie tylko święto nauczycieli, ale całej społeczności szkolnej. Z tej okazji w naszej szkole w Grodzisku zgromadzili się wszyscy uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście. Samorząd uczniowski przygotował apel z życzeniami jak również akcentem humorystycznym. Z kolei najmłodsi pierwszoklasiści oficjalnie zostali przyjęci do grona uczniów. Przygotowali występ artystyczny, razem z rodzicami złożyli ślubowanie, odcisnęli swoje palce w kronice szkolnej oraz posadzili przed szkołą swoje drzewko, które za parę lat przypomni im o tak ważnym dla nich momencie.

Święto Pieczonego Ziemniaka

Pieczenie ziemniaków ma w naszym kraju długą tradycję. Związane było z wykopkami, które rozpoczynano w dzień św. Tekli (23 września). Wieczorami rozpalano na polach ogniska,

Czytaj dalej

Witaj Szkoło!

4 września znów rozbrzmiał dzwonek zwieńczający rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024. Uczniowie klasy drugiej przywitali pierwszoklasistów, którzy rozpoczęli swoją edukacyjną przygodę w naszej szkole. Ogromne

Czytaj dalej

Żegnaj Szkoło! Wakacje!!!

Zakończenie roku szkolnego to czas niezwykły dla uczniów. Jak co roku, po uroczystej mszy świętej, odbyła się gala, podczas której nastąpiło wręczenie świadectw i wyróżnień.

Czytaj dalej

Witaj Wiosno!

21 marca uczniowie z Niepublicznej Szkoły Podstawowej z radością pożegnali zimę, by móc cieszyć się upragnioną wiosną. Ze śpiewem na ustach przemaszerowali w barwnym korowodzie

Czytaj dalej