Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to nie tylko święto nauczycieli, ale całej społeczności szkolnej. Z tej okazji w naszej szkole w Grodzisku zgromadzili się wszyscy uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście. Samorząd uczniowski przygotował apel z życzeniami jak również akcentem humorystycznym. Z kolei najmłodsi pierwszoklasiści oficjalnie zostali przyjęci do grona uczniów. Przygotowali występ artystyczny, razem z rodzicami złożyli ślubowanie, odcisnęli swoje palce w kronice szkolnej oraz posadzili przed szkołą swoje drzewko, które za parę lat przypomni im o tak ważnym dla nich momencie.

Śniadanie daje moc!

Jak co roku, 8 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Zdrowego Śniadania. Uczniowie każdej klasy, własnoręcznie przygotowali sobie zdrowe posiłki pełne witamin.

Czytaj dalej