Aktualności

Żegnaj Szkoło! Wakacje!!!

Żegnaj Szkoło! Wakacje!!!

Zakończenie roku szkolnego to czas niezwykły dla uczniów. Jak co roku, po uroczystej mszy świętej, odbyła się gala, podczas której nastąpiło wręczenie świadectw i wyróżnień. Pożegnaliśmy również absolwentów naszej szkoły, dla których akademia  w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Grodzisku  była już ostatnia. Nie obeszło się bez łez   i wzajemnych podziękowań. Na pewno będzie nam ich brakowało… Swoją wdzięczność wobec absolwentów wyrazili również  młodsi uczniowie, przygotowując specjalnie dla nich krótki program artystyczny, po którym na pamiątkę wręczyli drobne  upominki. Mnóstwo ciepłych słów, wspomnień, podziękowań kierowanych nie tylko do nauczycieli, pracowników szkoły , ale także rodziców, uświadomiło wszystkim, że kolejny etap edukacji mają za sobą. Czas wakacji to wspaniały moment , by odpocząć po wytężonej pracy i nabrać nowych sił , by sprostać kolejnym wyzwaniom. Kochani Absolwenci, spełniajcie marzenia w nowych szkołach                     i nigdy nie poddawajcie się w dążeniu do realizacji upragnionego celu. Drodzy Uczniowie, życzymy Wam bajecznych i  bezpiecznych  wakacji, pięknej pogody i błogiego odpoczynku.                 Do zobaczenia we wrześniu!!!

Święto Pieczonego Ziemniaka

Pieczenie ziemniaków ma w naszym kraju długą tradycję. Związane było z wykopkami, które rozpoczynano w dzień św. Tekli (23 września). Wieczorami rozpalano na polach ogniska,

Czytaj dalej

Witaj Szkoło!

4 września znów rozbrzmiał dzwonek zwieńczający rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024. Uczniowie klasy drugiej przywitali pierwszoklasistów, którzy rozpoczęli swoją edukacyjną przygodę w naszej szkole. Ogromne

Czytaj dalej

Żegnaj Szkoło! Wakacje!!!

Zakończenie roku szkolnego to czas niezwykły dla uczniów. Jak co roku, po uroczystej mszy świętej, odbyła się gala, podczas której nastąpiło wręczenie świadectw i wyróżnień.

Czytaj dalej

Witaj Wiosno!

21 marca uczniowie z Niepublicznej Szkoły Podstawowej z radością pożegnali zimę, by móc cieszyć się upragnioną wiosną. Ze śpiewem na ustach przemaszerowali w barwnym korowodzie

Czytaj dalej