Na balu karnawałowym, który odbył się 8 lutego br. w naszej szkole podstawowej, nie zabrakło kreatywności i wyobraźni, gdyż uczniowie zaprezentowali swoje najbardziej wymyślne przebrania! Od książęcych strojów po baśniowe postaci, każde dziecko wyglądało jak bohater z innego świata. Konkurs na najładniejsze przebranie rozgrzał atmosferę, a decyzja jury była niezwykle trudna, biorąc pod uwagę różnorodność i staranność każdego stroju. To był wieczór pełen uśmiechów i zabawy, który w naszej pamięci pozostanie z nami na długo.

Tydzień Bezpieczeństwa
Bezpieczne wakacje – uczniowie NSP w Grodzisku przypominają zasady bezpieczeństwa 16 czerwca 2026 r. uczniowie klas 2 i 3 Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Grodzisku wzięli
































