W dniu dzisiejszym, tj. 21 czerwca uczniowie i nauczyciele pożegnali kolejny rok wytężonej nauki i pracy. Ci, którzy wytrwale odkrywali zakamarki wiedzy, jednocześnie pokonując niejedną przeszkodę, odebrali świadectwa z wyróżnieniem, a ich rodzice – listy gratulacyjne. Niezaprzeczalnie jest powód do dumy. Najwytrwalsi, którzy osiągnęli najwyższe wyniki na świadectwie, dodatkowo zostali uhonorowani całorocznym stypendium naukowym. Zaskoczenie było ogromne, bo nikt do końca nie spodziewał się takiej nagrody. W tym dniu również uczniowie klasy III podziękowali swojej wychowawczyni za te wspólne lata edukacji. Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła wszystkim cudownych , a jednocześnie bezpiecznych wakacji. Wszyscy nauczyciele dołączają się do tych życzeń. Tymczasem….do zobaczenia we wrześniu!!!

Liderki i liderzy cyfrowej edukacji szkolnej
Niezmiernie miło jest nam poinformować, że dwie nauczycielki naszej szkoły zakończyły szkolenie Liderki i liderzy cyfrowej edukacji szkolnej (LILCES), zdobywając grant na wyposażenie naszej placówki.












































