Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

W dniu dzisiejszym, tj. 21 czerwca uczniowie i nauczyciele pożegnali kolejny rok wytężonej nauki i  pracy. Ci, którzy wytrwale odkrywali zakamarki wiedzy, jednocześnie pokonując niejedną przeszkodę,  odebrali świadectwa z wyróżnieniem, a ich rodzice – listy gratulacyjne. Niezaprzeczalnie jest powód do dumy. Najwytrwalsi, którzy osiągnęli najwyższe wyniki na świadectwie, dodatkowo zostali uhonorowani całorocznym stypendium naukowym. Zaskoczenie było ogromne, bo nikt do końca nie spodziewał się  takiej nagrody. W tym dniu również uczniowie klasy III podziękowali swojej wychowawczyni za te wspólne lata edukacji. Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła wszystkim cudownych , a jednocześnie bezpiecznych wakacji. Wszyscy nauczyciele dołączają się do tych życzeń. Tymczasem….do zobaczenia we wrześniu!!!

Tydzień Bezpieczeństwa

Bezpieczne wakacje – uczniowie NSP w Grodzisku przypominają zasady bezpieczeństwa 16 czerwca 2026 r. uczniowie klas 2 i 3 Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Grodzisku wzięli

Czytaj dalej

Egzamin na kartę rowerową

11 czerwca 2026 roku klasa 4 przystąpiła – po wcześniej zdanym egzaminie teoretycznym – do egzaminu praktycznego aby uzyskać kartę rowerową. Podjęte wyzwanie zostało zwieńczone

Czytaj dalej