Od poniedziałku 2.06 rozpoczęliśmy tydzień tematyczny organizowany przez Samorząd Uczniowski, którego opiekunem jest Pani Anna Szczędzina.
Pierwszy dzień upłynął pod znakiem sportowych emocji – z okazji Dnia Dziecka odbył się III Turniej Piłki Siatkowej.
Uczniowie rozegrali świetne mecze, wykazując się zaangażowaniem, dobrą energią i zasadami fair play. Cieszy nas, że wspólna zabawa przyniosła tyle radości i pozytywnych wrażeń.

Tydzień Bezpieczeństwa
Bezpieczne wakacje – uczniowie NSP w Grodzisku przypominają zasady bezpieczeństwa 16 czerwca 2026 r. uczniowie klas 2 i 3 Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Grodzisku wzięli










