W poniedziałek 9 czerwca całą szkołą odwiedziliśmy Muzeum Wsi Opolskiej w Bierkowicach. Zwiedzaliśmy cały obiekt, a następnie wzięliśmy udział w warsztatach. Uczniowie młodszych klas mogli zobaczyć jak to kiedyś w szkole było, a starsi robili kompot oraz dżem z rabarbaru, który później próbowali. Poniżej fotorelacja

Tydzień Bezpieczeństwa
Bezpieczne wakacje – uczniowie NSP w Grodzisku przypominają zasady bezpieczeństwa 16 czerwca 2026 r. uczniowie klas 2 i 3 Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Grodzisku wzięli

























