30 kwietnia 2026 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Było to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego uczniowie w piękny i poruszający sposób przybliżyli historię jednego z najważniejszych momentów w dziejach Polski. Dzięki ich zaangażowaniu mogliśmy lepiej zrozumieć znaczenie tego wydarzenia oraz jego wpływ na losy naszego kraju. Uroczystość przebiegła w podniosłej atmosferze, sprzyjającej refleksji nad wartościami takimi jak wolność, patriotyzm i odpowiedzialność obywatelska.

Tydzień Bezpieczeństwa
Bezpieczne wakacje – uczniowie NSP w Grodzisku przypominają zasady bezpieczeństwa 16 czerwca 2026 r. uczniowie klas 2 i 3 Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Grodzisku wzięli



