Wieczór wróżb to specjalna uroczystość odprawiana w wigilię imienin Andrzeja, które są w naszym kraju niezwykle mocno celebrowane. Tradycja andrzejkowa ma już ponad 500 lat i stale rośnie jej popularność. Uczniowie z Grodziska , jak co roku, pieczołowicie przygotowywali się do tego szaleństwa dbając o najmniejszy detal. Pięknie wystrojone sale, magiczny klimat z nutką niepewności, co kryje się za zamkniętymi drzwiami, jaki los odkryją przed nami wróżki, różnokolorowe przebrania i wystrzałowy humor sprawiły , że zabawa andrzejkowa była wspaniała. Dopełnieniem całości była lubiana przez wszystkie dzieci…pizza, którą zajadały się w przerwie wolnej od szaleństw na parkiecie. No cóż…wszystko co dobre, szybko się kończy. Już nie możemy się doczekać następnej zabawy andrzejkowej, a ta …dopiero za rok.

Tydzień Bezpieczeństwa
Bezpieczne wakacje – uczniowie NSP w Grodzisku przypominają zasady bezpieczeństwa 16 czerwca 2026 r. uczniowie klas 2 i 3 Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Grodzisku wzięli









