Dzień Edukacji Narodowej to nie tylko święto nauczycieli, ale całej społeczności szkolnej. Z tej okazji w naszej szkole w Grodzisku zgromadzili się wszyscy uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście. Samorząd uczniowski przygotował apel z życzeniami jak również akcentem humorystycznym. Z kolei najmłodsi pierwszoklasiści oficjalnie zostali przyjęci do grona uczniów. Przygotowali występ artystyczny, razem z rodzicami złożyli ślubowanie, odcisnęli swoje palce w kronice szkolnej oraz posadzili przed szkołą swoje drzewko, które za parę lat przypomni im o tak ważnym dla nich momencie.

Tydzień Bezpieczeństwa
Bezpieczne wakacje – uczniowie NSP w Grodzisku przypominają zasady bezpieczeństwa 16 czerwca 2026 r. uczniowie klas 2 i 3 Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Grodzisku wzięli

































