Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

14 października obchodzimy Święto Edukacji Narodowej. Z tej okazji w naszej szkole zamiast lekcji odbył się uroczysty apel. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor, która przywitała wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości. Następnie przekazała głos uczniom.
Przedstawienie przygotował Samorząd Uczniowski. Artyści w zabawny sposób zaprezentowali obraz nauczyciela egzaminowanego przez komisję. Nie zabrakło również życzeń i podziękowań dla nauczycieli oraz pracowników szkoły.
Kolejnym ważnym punktem dzisiejszego dnia było Ślubowanie Pierwszoklasistów. Uczniowie klasy pierwszej musieli zdać „egzamin” prezentując swoje umiejętności. Wszyscy test zdali pozytywnie i zostali oficjalnie przyjęci do grona uczniów naszej szkoły. Po części oficjalnej Pierwszaki zasadziły przed szkołą swoje drzewko.

Święto Pieczonego Ziemniaka

Pieczenie ziemniaków ma w naszym kraju długą tradycję. Związane było z wykopkami, które rozpoczynano w dzień św. Tekli (23 września). Wieczorami rozpalano na polach ogniska,

Czytaj dalej

Witaj Szkoło!

4 września znów rozbrzmiał dzwonek zwieńczający rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024. Uczniowie klasy drugiej przywitali pierwszoklasistów, którzy rozpoczęli swoją edukacyjną przygodę w naszej szkole. Ogromne

Czytaj dalej

Żegnaj Szkoło! Wakacje!!!

Zakończenie roku szkolnego to czas niezwykły dla uczniów. Jak co roku, po uroczystej mszy świętej, odbyła się gala, podczas której nastąpiło wręczenie świadectw i wyróżnień.

Czytaj dalej

Witaj Wiosno!

21 marca uczniowie z Niepublicznej Szkoły Podstawowej z radością pożegnali zimę, by móc cieszyć się upragnioną wiosną. Ze śpiewem na ustach przemaszerowali w barwnym korowodzie

Czytaj dalej