Uczniowie naszej szkoły odwiedzili pod koniec listopada Wrocław. Było zwiedzanie zabytków, spacer szlakiem wrocławskich krasnoludków, podziwianie panoramy, zajęcia w Hydropolis i wizyta na jarmarku bożonarodzeniowym.

Liderki i liderzy cyfrowej edukacji szkolnej
Niezmiernie miło jest nam poinformować, że dwie nauczycielki naszej szkoły zakończyły szkolenie Liderki i liderzy cyfrowej edukacji szkolnej (LILCES), zdobywając grant na wyposażenie naszej placówki.


























