Aktualności

Szkolne „Mam Talent”

Szkolne „Mam Talent”

Uczniowie NSP Grodzisko niewątpliwie mają talent, a przekonaliśmy się o tym 21 marca podczas szkolnego konkursu. Zaprezentowały nam się dziewczyny z klasy V z układem tanecznym. Sonia Pietruszka pochwaliła się przepiękną recytacją wiersza po śląsku. Emilia Gawlik i Julia Chmiel pokazały układ taneczny z batonami. Zwycięzcą został Rafał Piosek, który sypał żartami jak z rękawa i rozśmieszył całą publiczność.

Dzień świętego Patryka

17 marca to ważny dzień w Irlandii i Stanach Zjednoczonych, ale również wszędzie tam, gdzie mieszkają Irlandczycy lub ich potomkowie. Tego dnia obchodzony jest Dzień

Czytaj dalej

Pieczenie pierniczków

W oczekiwaniu na te jedyne w swoim rodzaju, pełne magii świąteczne dni uczniowie klasy I z wielkim entuzjazmem zabrali się za wypiekanie świątecznych pierniczków. Wspólne

Czytaj dalej