Aktualności

Warsztaty w Opolu

Warsztaty w Opolu

W czwartek 17 marca wszyscy uczniowie naszej szkoły udali się do Opola na warsztaty w ramach projektu „Bioróżnorodność Opolszczyzny z ujęciu wodnym – H2O dla BIO”. Młodsi „projektowali” własny gatunek ryby, starsi zgłębiali swoją wiedzę na temat funkcjonowania mózgu. To tylko niektóre z atrakcji, które czekały na nas w „Zaczarowanym Świecie – Centrum Nauki i Eksperymentu RCRE”. Wszystko uwiecznione na fotorelacji 🙂

Święto Pieczonego Ziemniaka

Pieczenie ziemniaków ma w naszym kraju długą tradycję. Związane było z wykopkami, które rozpoczynano w dzień św. Tekli (23 września). Wieczorami rozpalano na polach ogniska,

Czytaj dalej

Witaj Szkoło!

4 września znów rozbrzmiał dzwonek zwieńczający rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024. Uczniowie klasy drugiej przywitali pierwszoklasistów, którzy rozpoczęli swoją edukacyjną przygodę w naszej szkole. Ogromne

Czytaj dalej

Żegnaj Szkoło! Wakacje!!!

Zakończenie roku szkolnego to czas niezwykły dla uczniów. Jak co roku, po uroczystej mszy świętej, odbyła się gala, podczas której nastąpiło wręczenie świadectw i wyróżnień.

Czytaj dalej

Witaj Wiosno!

21 marca uczniowie z Niepublicznej Szkoły Podstawowej z radością pożegnali zimę, by móc cieszyć się upragnioną wiosną. Ze śpiewem na ustach przemaszerowali w barwnym korowodzie

Czytaj dalej