Aktualności

Dzień Głośnego Czytania

Dzień Głośnego Czytania

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania został ustanowiony z inicjatywy Polskiej Izby Książki. Jest to święto przyjemne i pożyteczne. Ma na celu zachęcanie dzieci i młodzieży do czytania książek, które są jedną z najlepszych źródeł wiedzy, do tego rozwijają wyobraźnię, pamięć, poszerzają słownictwo a przede wszystkim pozwalają przeżywać wspaniałe emocje i przygody z ich bohaterami. Nasza szkoła już kolejny raz włączyła się  do obchodów tego święta. Dzisiaj uczniowie wszystkich klas mogli posłuchać na lekcjach głośnego czytania swoich nauczycieli lub kolegów.

 

Śniadanie daje moc!

Jak co roku, 8 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Zdrowego Śniadania. Uczniowie każdej klasy, własnoręcznie przygotowali sobie zdrowe posiłki pełne witamin.

Czytaj dalej

Wycieczka do Trójmiasta

Już trzeci raz uczniowie z Grodziska pojechali na wycieczkę krajoznawczą, tym razem za cel obrali sobie nadmorskie miejscowości. Mowa oczywiście o Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Czytaj dalej