Jasełka to widowisko o Bożym Narodzeniu, które od wieków wpisane jest w polską tradycję. Po długiej przerwie znów były wystawiane w naszej szkole. Przedstawienie jasełkowe miało za zadanie rozważenie okoliczności narodzin Pana Jezusa i było dla nas wszystkich lekcją wzajemnego zbliżenia, miłości, zadumy i refleksji. Ten dzień był również okazją do złożenia serdecznych życzeń Babciom i Dziadkom z racji minionych ich świąt. Tak naprawdę przez cały rok wnuczęta pamiętają o nich, ale wspólna impreza środowiskowa pod nazwą ,,Gwiazdka” pozwoliła w sposób uroczysty uświetnić ich obecność. Ten szczególny czas umilił wspólny poczęstunek przy kawie i pysznych ciastach będących dziełem mam uczniów naszej szkoły.

Tydzień Bezpieczeństwa
Bezpieczne wakacje – uczniowie NSP w Grodzisku przypominają zasady bezpieczeństwa 16 czerwca 2026 r. uczniowie klas 2 i 3 Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Grodzisku wzięli



































