Aktualności

Zajęcia kreatywne

Zajęcia kreatywne

Zajęcia kreatywne organizowane są w naszej szkole dzięki nowoczesnym sprzętom edukacyjnym  nabytym   w ramach Laboratorium Przyszłości- inicjatywy realizowanej przez Ministerstwo Edukacji Nauki, której celem jest stworzenie nowoczesnej szkoły , w której uczniowie będą mogli uczyć się poprzez eksperymentowanie.

Zajęcia kreatywne pozwalają uczniom zgłębiać swoją wiedzę i umiejętności. Jedni trenują grę w szachy, inni oglądają liście roślin przez mikroskop, kolejni szkicują, tworzą origami, budują konstrukcje z klocków, są również chętni do nauki szycia na maszynie. Taka forma zajęć jest świetnym sposobem na odstresowanie się po dniu obfitującym w  natłok obowiązków uczniowskich.  Dzieci podczas zajęć odkrywają swoje talenty i robią to , co lubią najbardziej. Zapraszam ponownie w każdy wtorek.

 

Święto Pieczonego Ziemniaka

Pieczenie ziemniaków ma w naszym kraju długą tradycję. Związane było z wykopkami, które rozpoczynano w dzień św. Tekli (23 września). Wieczorami rozpalano na polach ogniska,

Czytaj dalej

Witaj Szkoło!

4 września znów rozbrzmiał dzwonek zwieńczający rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024. Uczniowie klasy drugiej przywitali pierwszoklasistów, którzy rozpoczęli swoją edukacyjną przygodę w naszej szkole. Ogromne

Czytaj dalej

Żegnaj Szkoło! Wakacje!!!

Zakończenie roku szkolnego to czas niezwykły dla uczniów. Jak co roku, po uroczystej mszy świętej, odbyła się gala, podczas której nastąpiło wręczenie świadectw i wyróżnień.

Czytaj dalej

Witaj Wiosno!

21 marca uczniowie z Niepublicznej Szkoły Podstawowej z radością pożegnali zimę, by móc cieszyć się upragnioną wiosną. Ze śpiewem na ustach przemaszerowali w barwnym korowodzie

Czytaj dalej