Za nami kolejny wyjazd edukacyjny uczniów klas V-VII. 10 października br. uczniowie mieli
okazję wziąć udział w warsztatach organizowanych przez Centrum Dokumentacyjno-
Wystawiennicze Niemców w Polsce. Pod okiem pani Beaty Glomb-Wróbel uczniowie
przenieśli się w pełną wrażeń podróż w czasie przez historię i teraźniejszość Niemców
w Polsce. Podczas warsztatów dzieci przekonały się, że ekspozycja wystawy uzupełniona
replikami i reprodukcjami angażuje wszystkie zmysły oferując niezapomniane spotkanie
z historią i codziennością niemieckiej społeczności w Polsce. Dziękujemy za przekazaną
wiedzę i mile spędzony czas!

Tydzień Bezpieczeństwa
Bezpieczne wakacje – uczniowie NSP w Grodzisku przypominają zasady bezpieczeństwa 16 czerwca 2026 r. uczniowie klas 2 i 3 Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Grodzisku wzięli














