W tym roku w trzeci piątek listopada obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Z tej okazji klasy, które już tabliczkę mnożenia poznały bardzo dobrze bawiły się na lekcjach matematyki. Były gry planszowe, okrągłe domina, „wojna na kości”, gra w matematyczne muchy a nawet escape room ze skrzynią pełną skarbów. Była to doskonała okazja do tego, aby powtórzyć mnożenie przez zabawę.

Tydzień Bezpieczeństwa
Bezpieczne wakacje – uczniowie NSP w Grodzisku przypominają zasady bezpieczeństwa 16 czerwca 2026 r. uczniowie klas 2 i 3 Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Grodzisku wzięli
















