Aktualności

Pamiętamy o 11 listopada 1918 roku !!!

Pamiętamy o 11 listopada 1918 roku !!!

 

W piątek 8 listopada odbył się w naszej szkole apel poświęcony Narodowemu Świętu Niepodległości. Rozpoczęliśmy od uroczystego odśpiewania hymnu narodowego tym samym wpisując się  w akcję
„Szkoła do hymnu”. Cała społeczność szkolna przyszła ubrana na galowo i aktywnie wzięła udział w uroczystościach. Była gra na klarnecie, śpiew, występ dzieci z klasy drugiej i trzeciej oraz recytacje wierszy patriotycznych przez uczniów najstarszej klasy. Wszystko to na tle biało-czerwonej dekoracji. Wszystkim towarzyszył wyjątkowy nastrój zadumy i powagi. W ten sposób uczniowie uczcili zbliżające się święto i pamięć o przełomowych wydarzeniach w dziejach naszego Narodu. Data 11 listopada 1918 roku na zawsze pozostanie w sercach Polaków.

Auto tekstu: Robert Szecel

 

Tydzień Bezpieczeństwa

Bezpieczne wakacje – uczniowie NSP w Grodzisku przypominają zasady bezpieczeństwa 16 czerwca 2026 r. uczniowie klas 2 i 3 Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Grodzisku wzięli

Czytaj dalej

Egzamin na kartę rowerową

11 czerwca 2026 roku klasa 4 przystąpiła – po wcześniej zdanym egzaminie teoretycznym – do egzaminu praktycznego aby uzyskać kartę rowerową. Podjęte wyzwanie zostało zwieńczone

Czytaj dalej