Uczniowie NSP Grodzisko niewątpliwie mają talent, a przekonaliśmy się o tym 21 marca podczas szkolnego konkursu. Zaprezentowały nam się dziewczyny z klasy V z układem tanecznym. Sonia Pietruszka pochwaliła się przepiękną recytacją wiersza po śląsku. Emilia Gawlik i Julia Chmiel pokazały układ taneczny z batonami. Zwycięzcą został Rafał Piosek, który sypał żartami jak z rękawa i rozśmieszył całą publiczność.

Zakończenie roku szkolnego – czas podsumowań, wzruszeń i nowych początków
Zakończenie roku szkolnego to jedna z najpiękniejszych i najbardziej emocjonujących uroczystości w życiu szkoły. To dzień, w którym z dumą podsumowujemy miesiące wspólnej pracy, cieszymy


























