Z wizytą w Bibliotece Publicznej i Austriackiej w Opolu
5 grudnia uczennice i uczniowie klas: piątej, szóstej i siódmej wzięli udział w zajęciach przeprowadzonych w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Opolu. W Bibliotece Głównej p. Magdalena Mączyńska zaprosiła nas na…